İşlem yapılıyor...

Kullanım Koşulları

1. Sözleşmenin Tarafları ve Tanımları

Bu Sözleşme kapsamında adı geçen:

Gizlifiyatlar: Bu Sözleşme kapsamında belirtilen hizmetlerin sağlandığı “www.gizlifiyatlar.com” web sitesini ("Site"),
Kullanıcı: Gizlifiyatlar web sayfasında dolaşan, üye olan, hizmetlerden hizmet alan olarak bu sözleşme kapsamında sunulan hizmetlerden faydalanan gerçek ve/veya tüzel kişileri,
Hizmet: Otel, tur, transfer, uçak bileti ve diğer turizm acentalığı hizmetlerini vermeye yönelik yönelik “www.gizlifiyatlar.com” online internet platformu üzerinden aracılık edilmesini,
ifade etmektedir.

İşbu sözleşme ve sözleşmenin ayrılmaz birer parçası olan eklerden oluşan Gizlifiyatlar Kullanıcı Koşulları Sözleşmesi, ile Site'de dolaşan veya Site’ye üye olan Kullanıcı arasında, Kullanıcı'nın Site'yi kullanması amacıyla ve Gizlifiyatlar Kullanıcı Koşulları Sözleşmesi'nin, Site'nin bulunduğu elektronik ortamda Kullanıcı tarafından onaylanması anında düzenlenmiştir. Site'yi kullanarak ve üye olarak, Gizlifiyatlar Kullanıcı Koşulları Sözleşmesi'nin tamamını okuduğunuzu, içeriğini bütünü ile anladığınızı ve tüm hükümlerini onayladığınızı kabul, beyan ve taahhüt etmektesiniz.

2. Hizmetten Faydalanma Koşulları

2.1 Gizlifiyatlar’den hizmet almak isteyen Kullanıcı'ların, web sayfası arayüzü üzerinden, kendileri tarafından belirlenen Kullanıcı adı ve parolası ile üyelik kaydı yapması gerekmemektedir. Üyelik rezervasyon onayı sonrası ödeme adımından önce zorunludur.

2.2 Üyelik, Kullanıcı'nın kendisine sunulan Gizlifiyatlar Kullanıcı Kullanım Sözleşmesi'nin kabulü ve Site üzerinden onaylanması ile gerçekleşmekte olup, herhangi bir ücrete tabi değildir.

2.3 Üyelik kaydı esnasında Kullanıcı'ların ad, soyadı ve e-posta adresini belirtmesi zorunludur. Üyelik kaydı sırasında, her Kullanıcı'ya, bir Kullanıcı adı ve şifresi atanır. Üye ismi, bir e-posta adresi veya internet alan adı olamaz, hakaret içeren bir söz veya ahlaka mugayir bir ifade kullanılamaz. Kullanılması takdirde Gizlifiyatlar durumu farkettiği anda söz konusu Kullanıcı'nın üyeliğini sona erdirmeye yetkili olup, bu durumdan oluşacak zarardan da mesul olmayacaktır. Site'ye kayıt bittikten sonra Kullanıcı, şifresini ve hesap ismini içeren bir e-posta alır.

2.4 Üyelik kaydından sonra, Gizlifiyatlar Kullanıcının kayıt esnasında belirttiği e-posta adresine bir onay bildirimi gönderir. Bu aşamadan sonra Kullanıcı Gizlifiyatlar web sayfasına üye olarak Gizlifiyatlar'nin aracılık ettiği hizmetlerden faydalanma imkanına sahip olur. Kullanıcı'yla Gizlifiyatlar arasında yapılan Gizlifiyatlar Kullanıcı Kullanım Sözleşmesi süresizdir. Kullanıcı, Gizlifiyatlar Kullanıcı Kullanım Sözleşmesi'ni istediği zaman tek taraflı bildirimle sonlandırabilir. Kullanıcının o ana kadar olan Gizlifiyatlar aracılığıyla akdettiği tüm sözleşmeler, Kullanıcının Gizlifiyatlar Kullanıcı Kullanım Sözleşmesi'ni feshinden etkilenmezler.

2.5 Kullanıcı, Site üzerinden kayıt olabilmesi için web sayfasında belirlenen bilgileri tam, doğru ve eksiksiz olarak doldurmayı ve söz konusu bilgilerin kendisine ait ve güncel olduğunu kabul ve taahhüt eder.

2.6 Üyelik hakkı sadece hukuki olarak bir kısıtlaması olmayan gerçek veya tüzel kişiler için geçerlidir. 18 yaşından küçükler üye olamazlar. Üyelik kaydı yapılırken sadece tek kişinin adı hesap sahibi olarak belirtilebilir (örneğin evli çiftler veya aileler hesap sahibi olarak gösterilemez).

2.7 Farklı isimlerle birden fazla üyelik hesabı oluşturulması yasaktır.

2.8 Gizlifiyatlar’nin, bir üst maddelerde belirtilen koşullara aykırı olarak, yanlış, yanıltıcı veya hatalı beyan ve bilgilerle üyelik işlemi gerçekleştiren kullanıcıların talep ve itirazları karşısında hiçbir sorumluluğu bulunmamaktadır.

2.9 Gizlifiyatlar, bu sözleşmedeki şartları öncelikle Kullanıcı bilgisine sunarak her zaman ve tek taraflı olarak değiştirme hakkına sahiptir. Gizlifiyatlar, bu yöndeki bildirimlerini (ör: onay mesajları, Gizlifiyatlar Kullanıcı Kullanım Sözleşmesi’ndeki değişiklikler) kullanıcıya e-posta yolu ile yapacaktır. Kullanıcı, Gizlifiyatlar’nin bu yolla yaptığı bildirimlerin tümünün geçerli ve bağlayıcı olduğunu peşinen kabul etmiştir.

2.10 Kullanıcı, Gizlifiyatlar tarafından kendisine yapılan ve Gizlifiyatlar Kullanıcı Kullanım Sözleşmesi değişiklik bildirimine, bu bildirimin Kullanıcı'nın e-posta adresine iletilmesinden ve/veya tebliğ edilmesinden itibaren 10 iş günü içerisinde itiraz etmezse, söz konusu değişikliği kayıtsız şartsız kabul etmiş sayılır. Bu halde, yapılan değişiklik bu Gizlifiyatlar Kullanıcı Kullanım Sözleşmesi'nin ayrılmaz bir parçası olarak taraflar arasında geçerlidir.

2.11 Kullanıcı'nın söz konusu değişikliğe itiraz etmesi halinde ise, taraflar öncelikle konuyu görüşerek, değişiklik önerisini iyi niyetli bir çaba ile karşılıklı olarak müzakere ederler. Bu müzakereden bir sonuç çıkmaması durumunda Gizlifiyatlar, ilgili Kullanıcı'nın üyeliğini sona erdirme hakkını haizdir.

3. İptal ve İade Koşulları

3.1 Kullanıcı, Gizlifiyatlar üzerinden satın aldığı bütün hizmetlerde her bir hizmete göre değişen ve rezervasyon formunda tarih ve tutarlarıyla belirtilen iptal ve iade koşullarını peşinen kabul etmiş sayılır.